Tarasy widokowe Hawany nowe przeżycia na Kubie
Rozrywka,  Wycieczki na Kubie

Tarasy widokowe Hawany

Panorama skąpanej w intensywnych kolorach zachodzącego słońcu Hawanie to przeżycie dla wszystkich zmysłów. Tarasy widokowe Hawany dadzą Ci możliwość poznania miasta z góry. W ten sposób odkryjesz jego niezwykły klimat z innej perspektywy.

 

Odwiedź wyjątkowe miejsca ponad dachami tego ekscytującego miasta oraz chłoń widoki z koktajlem w ręku i w miłym towarzystwie. 

Tarasy widokowe Hawany

Robin jest jednym z nielicznych kubańskich youtuber’ów i influencer’ów i w swojej kreatywnej działalności pomaga podróżującym poznać najpiękniejsze oblicze Kuby. Jego energia i charyzma pozwalają  mu w niewymuszony sposób nawiązywać bliskie i serdeczne kontakty z ludźmi z całego świata. Praca jest równocześnie jego hobby.

 

Pod marką Un Amigo en Cuba wypozycjonował swoją niestandardową ofertę jako opcję dla tych podróżujących, którzy pragną przeżyć niezapomnianą przygodę na wyspie w towarzystwie prawdziwych kubańskich przyjaciół, z dala od masowych wycieczek w dużych anonimowych grupach.

Najpiękniejsze tarasy widokowe Hawany, drinki z widokiem i transport w oldtimerze

Czas trwania wycieczki tarasy widokowe Hawany to 4 godziny. Robin prowadzi ją w języku angielskim i hiszpańskim.

 

Przygotuj się na najlepsze popołudnie twoich wakacji na Kubie. Tarasy widokowe Hawany zapewnią Ci najwspanialsze motywy fotograficzne.

 

Z Robinem spotkasz się przy Grand Hotel Manzana Kempinsky położonym przy Parku Centralnym w samym centrum Hawany.

 

Tutaj rozpocznie się twoja unikatowa przygoda ponad dachami Hawany na najbardziej luksusowych tarasach widokowych w mieście . Na każdym tarasie możesz skosztować wybranego przez ciebie drinka i podziwiać otaczającą cię wspaniałą panoramę.

 

Transport odbędzie się w zabytkowej limuzynie. Ta elegancka forma transportu nada doświadczeniu wyjątkowego charakteru i ekskluzywności.

 

Co dostaniesz do dyspozycji:
1. Kredyt na konsumpcję, który wystarczy na jeden koktajl na każdym tarasie
2. Wstęp na najpiękniejsze tarasy widokowe
3. Transport w zabytkowej limuzynie

 

Co powinieneś zabrać ze sobą:
1. Kartę kredytową na dodatkowe drinki jeśli masz na nie ochotę
2. Kopię paszportu
3. Aparat fotograficzny

Tarasy widokowe Hawany
Tarasy widokowe Hawany
Tarasy widokowe Hawany
Tarasy widokowe Hawany
Tarasy widokowe Hawany
Tarasy widokowe Hawany

Rezerwacja

    Tarasy widokowe Hawany masz już w planach podróży, ale wciąż za mało Ci przygód? Pragniesz poznać Hawanę we wszystkich jej odsłonach? Sprawdź inne oferty w zakładce Przeżycia.