Michel kurs salsy w Hawanie nowe przeżycia na Kubie
Rozrywka,  Szkolenia

Kurs salsy kubańskiej

Michel kurs salsy w Hawanie

Kurs salsy w Hawanie to znakomity pomysł na zasmakowanie muzycznego klimatu wyspy.

 

Salsa jest bardzo żywiołowym rodzajem tańca towarzyskiego.  Łączy elementy wielu kultur, afrokubańskich i karaibskich rytmów inspirowanych amerykańskim jazzem. Istnieje wiele odmiennych stylów salsy, a najbardziej popularne są salsa kubańska i salsa typu New York.

 

Na Kubie salsa rozwinęła się z połączenia rumby z tradycyjnym tańcem son. To właśnie w kubańskiej odmianie salsy występuje najwięcej figur tanecznych. Po opanowaniu dość łatwych podstaw można doskonalić swoją technikę. Warto jednak pamiętać, że to nie perfekcja ruchów, ale naturalność i zdolność czerpania radości z muzyki pozwalają w pełni docenić walory tego tańca. Kurs salsy w Hawanie z pewnością  pomoże Ci odkryć tajemnice tej kubańskiej pasji.

Rozpocznij taneczną przygodę na Kubie

Przygody z salsą może spróbować każdy, kto tylko lubi egzotyczne rytmy latynoskie. Podczas podróży po Kubie będziesz mieć niezliczone okazje, by wypróbować nowo nabyte umiejętności. Na wyspie odbywają się najlepsze imprezy taneczne zarówno w klubach jak i na świeżym powietrzu. A  sami Kubańczycy są idealnymi partnerami do tańca.

Michel rzeczy które należy zrobić w Hawanie

Michel jest wielkim miłośnikiem tańca. To jego pasja od urodzenia i żyje nią wszędzie gdziekolwiek jest i dokąd zmierza. Na co dzień pracuje jako analityk w firmie dystrybuującej kubańskie cygara. Na pierwszy kierunek studiów wybrał informatykę, a obecnie studiuje także ekonomię na Hawańskim Uniwersytecie.

 

Od wielu lat w czasie wolnym daje lekcje tradycyjnej salsy kubańskiej. Działalność jest zarejestrowana legalnie i Michel posiada na to oficjalną licencję państwową. Jest doświadczonym profesjonalnym nauczycielem salsy. W ciągu ostatnich 5 lat pracował w jednej z renomowanych szkół tańca w Hawanie.

Taniec uwalnia pozytywną energię

Michel pragnie zademonstrować światu, że Kubańczycy noszą salsę we krwi. Pokazuje swoim uczniom wszystko to, co zna i kocha w tym przepięknym tańcu. Zademonstruje Ci podstawowe kroki oraz bardziej zaawansowane figury i obroty, które możesz potem trenować na każdym parkiecie, na ulicy, w parku, nawet na plaży.

 

Kurs salsy w Hawanie ma na celu to, by każdy uczestnik  czuł się komfortowo i spędził miło czas. Michel jest przekonany, że taniec uwalnia negatywną energię i potrafi zmienić życie na lepsze, bardziej radosne. Nie chodzi o to, aby po kursie startować w międzynarodowych konkursach tanecznych. Ważniejsze jest, aby każdy uczestnik kursu  nabrał pewności siebie dzieląc pasję tańca z innymi.

Kurs salsy w Hawanie z Michelem

Michel prowadzi swój indywidualny  kurs salsy w Hawanie w języku angielskim i po hiszpańsku.

 

To co czyni  doświadczenie wyjątkowym, jest niesamowita lokalizacja, w której odbędzie się kurs. Zatańczysz w szkole tańca na kolorowym tarasie na dachu z widokiem na tętniące życiem śródmieście Hawany.

 

Kurs jest indywidulany i odbywa się  maksymalnie z jednym do czterech uczestników jednocześnie.

Jeśli zamierzasz skorzystać z oferty z większą grupą, istnieje możliwość  negocjacji zarówno ceny jak i długości trwania kursu.

 

Co Cię oczekuje:

1. Niestandardowy kurs tańca na tarasie na dachu

2. Jeden nauczyciel dla jednej do maksymalnie czterech osób.

3. Godzina świetnej zabawy

 

Co powinieneś zabrać ze sobą:

1. Wygodne buty

2. Luźne ubranie

3. Dobry humor

kurs salsy w Hawanie
kurs salsy w Hawanie
kurs salsy w Hawanie
kurs salsy w Hawanie
kurs salsy w Hawanie

Rezerwacja

  Kurs salsy w Hawanie dał Ci ochoty na więcej? Może skusisz się na kolejne lekcje w ofercie Kurs salsy w pakiecie czyli taneczne szaleństwo.

   

  Na pewno wybierasz się na jedną z przepięknych plaż w pobliżu Hawany. Taką wycieczkę warto połączyć z  taneczną przygodą na białym piasku. Więcej szczegółów szukaj w zakładce Tańcz salsę na karaibskiej plaży.

   

  Jeśli fascynują Cię egzotyczne rytmy latynoskie i masz ochotę na wypróbowanie swoich umiejętności tanecznych albo po prostu  poobserwować Kubańczyków w tanecznym szaleństwie koniecznie skorzystaj z bogatej oferty nocnego życia Hawany, najlepiej w towarzystwie lokalnego znawcy sceny. Taki przewodnik wie najlepiej  gdzie i kiedy się wybrać. Zabierze Cię do najbardziej popularnych lokali, gdzie masz  zagwarantowaną dobra zabawę w rytm kubańskiej muzyki.

  Więcej informacji na temat nocnego życia w Hawanie znajdziesz w ofercie Szalona noc w Hawanie.