King bar nowe przeżycia na Kubie
Rozrywka

Szalona noc w Hawanie

szalona noc w Hawanie

Szalona noc w Hawanie to wspaniałe doświadczenie, przy którym będzie Ci towarzyszył lokalny znawca sceny.  Michel nosi Hawanę w głębi swojej duszy. To według niego najbardziej radosne i szczęśliwe miasto na świecie.  Taniec to jego wielka pasja i sól jego egzystencji. Wieczory, niezależnie od dnia tygodnia, chętnie spędza w barach i klubach, tańcząc do rytmów popularnej muzyki kubańskiej. Jako urodzony Habanero zna każdy zakątek miasta i fantastyczne miejsca, gdzie można spędzić niezapomniane chwile.

 

Kuba podbiła serca całego świata swoją wspaniałą muzyką i porywającym tańcem, a być może niedługo podbije również i twoje serce. Sprawdź to z Michelem!

Szalona noc w Hawanie – tańcz do białego rana

Szalona noc w Hawanie to doświadczenie dla wszystkich, którzy mają ochotę ochotę na dobrą zabawę w towarzystwie miejscowych. Tej nocy będą Ci towarzyszyć dobre drinki, muzyka i dużo radości, co jest dokładnie tym, co Kubańczycy lubią najbardziej. 

 

Odwiedzisz miejsca, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku turystycznym. Twój lokalny przewodnik zna najlepsze adresy w Hawanie.

 

Miejscem spotkania będzie Park Centralny, jeden z najpiękniejszych historycznych miejsc w Hawanie. Tutaj rozpocznie się Twoja nocna przygoda.

 

Pierwszy przystanek zrobisz w  klimatycznym barze na tarasie widokowym z zapierającym dech widokiem ponad dachami starego miasta. W tej niezwykłej  atmosferze wypróbujesz lokalną ofertę różnego rodzaju trunków według twojego gustu.

 

Pierwszy koktajl, który jest wliczony w cenę doświadczenia, możesz przygotować samodzielnie przy pomocy profesjonalnego kubańskiego barmana. Jeśli zamiast koktajlu wolisz inny drink, piwo, rum lub napój bezalkoholowy, wystarczy że poinformujesz o tym  wcześniej Michela.

 

Drugi przystanek czeka Cię w lokalu z muzyką na żywo. Tam zapoznasz się z muzycznymi tradycjami Kuby. Jeśli masz ochotę na taniec, nie wstydź się. Michel chętnie dotrzyma ci towarzystwa na parkiecie i  pokaże ci kilka kroków i figur tanecznych salsy.

 

Szalona noc w Hawanie  to wspaniała przygoda muzyczna i taneczna. Wisienką na torcie będzie ostatni przystanek w wybranym klubie nocnym.

 

Koszt pierwszego drinka wieczoru przejmie Michel. Może to być  koktajl, który samodzielnie przygotujesz,  szklanka rumu, piwo lub napój bezalkoholowy.  

 

Do innej części miasta dojedziecie taksówką. Koszt transportu nie jest wliczony w cenę nocnej przygody, nie przekroczy jednak 10€ do 15€ za osobę. Także wejście do dyskoteki należy zapłacić osobno. To dodatkowy koszt około 5€  za osobę. Wejście do barów jest bezpłatne. 

 

Czas trwania przygody to  4 godziny od 21:00 do 01:00.  Michel posługuje się angielskim i hiszpańskim.

w skrócie

Michel szalona noc w Hawanie

Co Cię  oczekuje:

1. Wizyta w najmniej trzech rożnych klimatycznych lokalach Hawany.

2. Koncert rodzimej muzyki na żywo.

3. Samodzielne przygotowanie kubańskiego koktajlu przy pomocy profesjonalnego barmana.

4. Pierwszy koktajl wieczoru wliczony w cenę.
Jeśli preferujesz inny drink, rum, piwo lub napój bezalkoholowy, poinformuj o tym wcześniej Michela.

 

 

Co powinieneś zabrać ze sobą:

1. kopię paszportu

2. kamerę fotograficzną żeby zrobić najbardziej zwariowane zdjęcia podróży

3. luźne wyjściowe ubranie, panowie długie spodnie

Michel szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie
Michel szalona noc w Hawanie zeczy które należy zrobić w Hawanie

Rezerwacja Szalona noc w Hawanie

    Jeśli przed całonocnym  szaleństwem postanowisz odświeżyć swoje umiejętności taneczne, możesz skorzystać z oferty Kurs salsy kubańskiej na widokowym tarasie w centrum Hawany.

    Może zainteresować Cię także propozycja Tańcz salsę na karaibskiej plaży.

    Pamiętaj, że przygody z salsą może spróbować każdy, kto tylko lubi egzotyczne rytmy latynoskie, bez względu na wiek.

     

    Oferty innych przygód na Kubie znajdziesz na stronie Przeżycia.