kurs salsy na plaży
Rozrywka,  Szkolenia,  Wycieczki na Kubie

Tańcz salsę na karaibskiej plaży

plaże Hawany

Kurs salsy na plaży to propozycja dla wszystkich, których nudzi  wielogodzinne opalanie i pragną uatrakcyjnić pobyt na plaży biorąc lekcję salsy z profesjonalnym nauczycielem tańca.

 

Tańcząc do kubańskich rytmów na białym piasku poczujesz niesamowity karaibski klimat wszystkimi zmysłami.

Kurs salsy na plaży to zabawne i niepowtarzalne przeżycie. Na cudownych plażach Hawany, w relaksującym i spokojnym miejscu z szumem morza w tle Michel udzieli Ci lekcji salsy.

plaże Hawany

Michel jest wielkim miłośnikiem tańca. To jego pasja od urodzenia i żyje nią wszędzie gdziekolwiek jest i dokąd zmierza.

 

Na co dzień pracuje jako analityk w firmie dystrybuującej kubańskie cygara. Na pierwszy kierunek studiów wybrał informatykę, a obecnie studiuje także ekonomię na Hawańskim Uniwersytecie.

 

Od wielu lat w czasie wolnym daje lekcje tradycyjnej salsy kubańskiej.

Działalność jest zarejestrowana legalnie i Michel posiada na to oficjalną licencję państwową. Jest doświadczonym profesjonalnym nauczycielem salsy. W ciągu ostatnich 5 lat pracował w jednej z renomowanych szkół tańca w Hawanie.

Kurs salsy na plaży

Egzotyczne rytmy, biały piasek pod stopami i przepiękny karaibski krajobraz dodadzą Ci nowej pozytywnej energii. Z tą energią po wakacjach powrócisz do codzienności, zabierając ze sobą niezapomniane chwile.

 

Michel pokaże Ci podstawowe kroki salsy, aż do bardziej skomplikowanych figur i obrotów. Jeśli nauczysz Cię tańczyć salsę na piasku, zatańczysz ją wszędzie. Nauka z pewnością nie będzie skomplikowana, szybko załapiesz o co chodzi i będziesz cieszyć się każdą minutą tego kursu.

 

Cała taneczna przygoda liczy 4 godziny. Może w niej wziąć udział maksymalnie 6 osób. Oznacza to, że każdy uczestnik będzie miał okazję tańczyć w parze z Michelem oraz w grupie.

 

Na plaży Michel zaprosi Cię na drinka. Może to być kieliszek doskonałego kubańskiego rumu Havana Club albo woda kokosowa albo piwo. Po prostu daj mu znać swoje preferencje podczas rezerwacji.

 

Transport w jedną stronę z Parku Centralnego w Hawanie na plażę jest wliczony w cenę. Będziesz mieć możliwość pozostania na plaży tak długo, jak zechcesz. Jeśli wolisz wrócić ze Michelem, on zorganizuje transport i wynegocjuję najlepszą cenę.

 

Michel posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

w skrócie

plaże Hawany

Co Cię  oczekuje:

1. Transport z Parque Central na plażę około 25 minut.

2. Profesjonalny kurs salsy

3. Drink w postaci  kieliszka doskonałego kubańskiego rumu Havana Club albo woda kokosową albo piwo.

4. Pomoc w organizacji powrotnego transportu o wybranej przez Ciebie godzinie. Transport powrotny jest płatny bezpośrednio u przewoźnika. 

 

Co powinieneś zabrać ze sobą:

1. strój kąpielowy i ręcznik

2. ochronę przeciwsłoneczną 

2. wodę do picia

kurs salsy na plaży Kuba
plaże Hawany
kurs salsy na plaży Kuba
plaże Hawany
kurs salsy na plaży
plaże Hawany

Rezerwacja Kurs salsy na plaży

    Jeszcze nie masz dosyć salsy? Kurs salsy na plaży to jedna z wielu możliwości cieszenia się tym tańcem na Kubie. Innym ciekawym pomysłem jest kurs salsy na tarasie widokowym w centrum Hawany.  Sprawdź ofertę w zakładce Kurs salsy kubańskiej.

     

    Chcesz wykorzystać swoje nowo zdobyte umiejętności taneczne na parkiecie? Weź udział w doświadczeniu Szalona noc w Hawanie

     

    Oferty innych przygód na Kubie znajdziesz na stronie Przeżycia.